Liečivá výživa

Autor: Ladislav Filo | 28.5.2019 o 12:19 | Karma článku: 1,36 | Prečítané:  465x

To, čo sme vložili do nášho tela, má priamy vplyv na kvalitu a dĺžku nášho života. Keď zmeníme stravu, všetko zmeníme. V tom spočíva podstata "Liečivá výživa". Jedlo je výkonným prostriedkom na transformáciu. 

 Naše potravinové možnosti ovplyvňujú našu schopnosť udržiavať zdravú telesnú hmotnosť, predchádzať chorobám a zotavovať sa a regulovať náladu. 

Vyvážená strava podporuje rovnováhu medzi mysľou, telom a duchom.

Vhodná výživa nám pomáha prosperovať vo všetkých štádiách života. Je ešte dôležitejšie, aby sme mohli rozumne používať potraviny ktoré nám pomáhajú pri liečbe bežných ochorení a odporúčania z pohľadu tradičnej čínskej medicíny sa môžu veľmi líšiť od odporúčaní západnej medicíny.

Liečba tela a mysle je vždy najefektívnejšia, keď sa urobia zmeny stravy a životného štýlu.
Energetika potravín uznáva, že veľká časť našej výživy pochádza z vlastnej energie, alebo QI potravín. S týmito vedomosťami môžeme urobiť správne rozhodnutia o vybraných potravinách. Keď jeme jedlo, ktoré je naplnené QI-energiou - čerstvým, pestrým, ekologicky pestovaným jedlom, ktoré je vhodné pre náš energetický stav - dosiahneme skutočnú výživu. Otvorením nášho vedomia, inteligentného vedomia sa otvárame skutočnému uzdraveniu.

Oslobodiť seba a iných od závislosti na voľno predajných liekoch. 

Naučte sa používať potraviny a prírodné liečivé techniky namiesto antacidov, aspirínu, antibiotik, laxatív... Objavte lacné spôsoby, ako riešiť bolesti hlavy, horúčky, nachladnutie, trávenie a mnohé ďalšie problémy.
Vytvorte si optimálnu úroveň svojho zdravia a duševnej jasnosti, aby ste mohli riadiť svoju energiu k realizácii vlastných snov.

Zlepšite svoju intuitívnu reakciu na stravovanie a rozhodovanie.

Toto je úvod, kde sa postupne, ako budem pridávať články a recepty naučíte, ako aplikovať tradičnú čínsku medicínu (TČM) potravinársku energetiku na západne hodnotené ochorenia, ako je nachladnutie, artritída, tráviace poruchy, neplodnosť a ďalšie. Postupne získate prehľad o energetickej povahe a činnostiach potravín podľa východnej energetiky (čínska medicína) vrátane: teploty, chuti, smeru a orgánu. Vtedy sa zameriame na to, ako preložiť západné hodnotenia do čínskej medicíny identifikovať príznaky a hlavnú príčinu modelu podľa terminológie ázijského lekárstva.

Napríklad dvaja klienti môžu mať artritídu podľa západnej diagnostiky, liečiť ich budú rovnako, ale pomocou čínskej diagnostiky môžeme vidieť, že jeden je chladnej povahy a druhý je horúcej konštitúcie. Odtiaľ sa začneme zaoberať konkrétnymi západnými disharmóniami, ktoré používame na pomoc pri liečbe potravinami a prečo.

Toľko na úvod a postupne vám tu budem dodávať informácie, ktoré vás prevedú celou štruktúrou potravín, ako fungujú v našom organizme.

Laco Filo

Ilustračné foto

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nechcú sa očkovať AstrouZenecou. Čakanie na inú vakcínu je rizikové

Vakcíny od Pfizeru by mohli byť pre mladších dostupné v lete, odhadujú experti.

Píše Miroslav Kocúr

Nehovorme psychopati, hovorme klamári

Usvedčovanie politikov je náročné, ale efektívnejšie.


Už ste čítali?